Drukuj

alt

 

ACS 160 jest kompaktowym przemiennikiem częstotliwożci zaprojektowanym i zbudowanym do pracy w trudnych warunkach. Solidna obudowa ze stopu aluminium zapewnia stopież ochrony IP65 dla elektronicznych elementów sterowania.
Przemiennik ACS 160 umożliwia duż elastycznoż jeżeli chodzi o sposób jego zamontowania:
• Przemiennik ACS 160 może byż zamontowany bezpożrednio na silniku asynchronicznym typu TEFC (silnik całkowicie zabudowany, chłodzony wentylatorem). Montaż taki wykonuje się wykorzystujżc odpowiedni zestaw montażowy pozwalajżcy na przymocowanie przemiennika do skrzynki zaciskowej silnika.
• Przemiennik ACS 160 może byż zamontowany na żcianie w pobliżu silnika, w takim przypadku jest potrzebny zewnętrzny zespół wentylatorowy dla zapewnienia odpowiedniego chłodzenia przemiennika. Dla zespołu przemiennikowego montowanego na żcianie jest dostarczany odpowiedni panel sterowania.
Opcjonalnie mogż byż dostarczone zestawy montażowe do zamontowania przemiennika na różnych typowych silnikach. Na życzenie mogż też byż zaporojektowane przez dostawcę przemiennika zestawy montażowe niestandardowe dla zamontowania przemiennika na silnikach nietypowych - w celu uzyskania większej ilożci informacji na ten temat należy skontaktoważ się z lokalnym przedstawicielem ABB reprezentujżcym dostawcę przemiennika.


WebSystem  tel. 048 383.01.44   | wortal-> www.falowniki.pl | forum-> www.falowniki.info | porównaj-> www.falowniki.com.pl