Porównywarka falowników

Forum falowników

 www.falowniki.info

Niskie koszty, oszczędność czasu i wzrost jakości to wymagania przyszłości. Spełnić je mogą urządzenia firmy Lenze

Tworzymy napędy dla szybszego projektowania i uruchamiania maszyn, większych mocy i wyższych elastyczności produkcji

Nasze napędy to innowacyjna technologia
Ciągle poszukujemy. Pojęcie innowacji to według nas codzienna praca dla osiągnięcia jak najlepszych rozwiązań dla użytkowników.

Nasze napędy to elastyczność, skalowalność dla indywidualnych rozwiązań
Skalowalność to ważny aspekt filozofii Lenze. Wydajność, funkcjonalność, software, usługi i serwis. Użytkownik Lenze otrzymuje od nas wszystko to, czego potrzebuje.

Nasze napędy charakteryzują się wysoką praktycznością. To proste rozwiązania skomplikowanych zadań
Zawsze koncentrujemy się na użytkowniku. Dlatego przy konstruowaniu naszych przemienników od samego początku zaangażowaliśmy doświadczonych praktyków.

Nasze napędy tworzą system
Nie warto tracić czasu na poszukiwanie odpowiednich komponentów, interfejsów itp. W przypadku Lenze wszystko jest wzajemnie dopasowane.

Drive-based Safety
Nasze przemienniki częstotliwości posiadają zintegrowane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo użytkownikom i urządzeniom. To bezpieczeństwo w prosty sposób zintegrowane.

Już 10 lat temu w Lenze poważnie zajęliśmy się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem pracy, czego efektem jest seria produktów Drive-based Safety. Zagrożenia dla osób obsługujących czy konserwujących stwarzają ruchome części maszyn. Pracownicy muszą być zawsze zabezpieczeni przed wynikającymi z tego ryzykami. Najlepiej jest to zrobić bezpośrednio w urządzeniu, gdzie powstaje ruch, mogący stwarzać zagrożenie bezpośrednio w przemienniku częstotliwości.

Funkcjonalne bezpieczeństwo w przemienniku częstotliwości określamy jako Drive-based Safety - czyli skoncentrowanie działań na usuwaniu wszelkich potencjalnych zagrożeń dla zdrowia wewnątrz napędu.

Funkcje bezpieczeństwa, które są już zintegrowane w napędzie, realizowane są przy pomocy oddzielnych, wymiennych modułów. Do dyspozycji są moduły bezpieczeństwa w stopniowanym zakresie, czyli pojawia się skalowalność z uwzględnieniem konkretnych potrzeb. Do określonych wymogów klienta możemy dobrać odpowiedni moduł. Modułowa budowa zapewnia także możliwość dalszej rozbudowy.

Certyfikat zgodny z EN ISO 13849-1
Ponieważ zintegrowane w napędzie funkcje bezpieczeństwa posiadają już certyfikaty, to odbiór całej maszyny (np. przez TUV czy stowarzyszenia branżowe) jest niezwykle prosty. Moduły bezpieczeństwa posiadają już certyfikaty
zgodne z EN ISO 13849-1 (normy wydane po EN 954-1) i spełniają najwyższe wymogi Performance Level PL e.

Dzięki naszej technologii bezpieczeństwa klient widzi same zalety

Podstawowe zalety systemu z Lenze

Proponujemy skorzystanie z naszego doświadczenia i z naszych komponentów, które zapewnią szybkie i nieskomplikowane wykorzystanie naszej technologii bezpieczeństwa w Państwa urządzeniach.

Niskie koszty ogólne
• Wymagana niewielka powierzchnia.
• Niewielkie nakłady na okablowanie.
• Niepotrzebne zewnętrzne urządzenia zabezpieczające.


WebSystem  tel. 048 383.01.44   | wortal-> www.falowniki.pl | forum-> www.falowniki.info | porównaj-> www.falowniki.com.pl

Warto zobaczyć

Giełda falowników

Falownik Lenze 9300 Vector 110kW

Falownik Lenze 9300 Vector 110kW EVF9335-EVV030

Więcej…

Softstart eTran 7,5kW SET200-7.5

Softstart eTran 7,5kW SET200-7.5

Więcej…

Softstart eTran 11kW SET500-11

Softstart eTran 11kW SET500-11 

Więcej…

Siemens Simovert 45kVA 6SE-1245-2AA00

Siemens Simovert 45kVA 6SE-1245-2AA00

Więcej…

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA02

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA02

Więcej…

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA03

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA03

Więcej…
dobór falowniki Wortal napędów energoelektronicznych www.falowniki.pi . Napędy energoelektroniczne do regulacji prędkości obrotowej silników elektrycznych.

Copyright © 2010 www.falowniki.pl