Porównywarka falowników

Forum falowników

 www.falowniki.info


Hannover Messe , największe na świecie targi przemysłowe , otwierają swoje podwoje w dniu 7 kwietnia pod hasłem "Integrated Industry" - NEXT STEPS. Temat koncentruje się na ścisłej sieci maszyn, systemów i komponentów, która ma doprowadzić do bardziej efektywnej produkcji i zmniejszenia zużycia zasobów .

Po raz kolejny, Danfoss Power Electronics przedstawi szerokie spektrum rozwiązań na stoisku H30 w hali 14 . Danfoss zaprezentuje rozwiązania różnorodnych układów i rozwiązań napędowych dla obszarów działalności produkcyjnej: począwszy od procesów wtórnych i pierwotnych ,

w tym transportu i technologii pakowania i zastosowań dźwigowych . Zakres usług jest powiązany z informacjami o naszych kompleksowych usługach szkoleniowych i serwisowo-konserwacyjnych .
Jako producent przetwornic częstotliwości - rozwiązań napędowych - reputacja firmy Danfoss jest zbudowany na naszej wiedzy : nasi pracownicy, którzy zebrali się na targach w Hanowerze w tym roku reprezentuje ponad 500 osobo-lat doświadczenia w zastosowaniach technologii napędu w praktycznie każdym obszarze zastosowań – nie licząc ekspertów z firm partnerskich.
Dowiedz się z pierwszej ręki o szerokiej gamie rozwiązań dostępnych w firmie Danfoss i skorzystaj z okazji, aby omówić swoje wymagania z naszymi specjalistami . Chętnie doradzą i pomogą Ci znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Czekamy na Ciebie!
Kliknij poniżej, aby zarejestrować się po bezpłatny bilet wstępu na największe targi przemysłowe na świecie, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat trendów , technologii i przyszłości przemysłu. 

Przetwornice częstotliwości VLT® : Mistrzowska współpraca z silnikami

W przeciwieństwie do producentów, którzy oferują pełne pakiety z własnymi silnikami, firma Danfoss nie jest związana z określonymi typami, producentami czy seriami silników. Nie ma więc motywacji do korzystania z określonych typów silników do celów innych niż związane z aplikacjami powodów. Oznacza to, że Danfoss zapewnia konsultacje co do doboru napędu, jako niezależny dostawca nie związany z konkretnymi silnikami. Prowadzi do optymalnego rozwiązania aplikacyjnego, a wszystko to dzieje się w ścisłej współpracy z klientem.
Sedno tej niepodległości(niezależności silnikowej) leży również w  elastyczności napędowej przetwornic częstotliwości VLT®. VLT® może współpracować i kontrolować praktycznie każdy rodzaj silnika, od silników asynchronicznych z miedzianymi wirnikami, poprzez silniki z magnesami stałymi, silnikami synchronicznymi z magnesem ferrytowym , LSPM (Line Start Permanent Magnet motors ) do synchronicznych silników reluktacyjnych . Można to zaobserwować na prezentacji w centralnym przejściu pomiędzy obiema częściami naszego stoiska. Co ciekawe: wszystkie te technologie silnikowe nie są w rzeczywistości całkowicie czymś nowym i każda z nich ma swoje wady i zalety , które powinny być sprawdzane przed wyborem silnika. Dlatego firma Danfoss jako niezależna silnikowo jest doskonałym partnerem aby rozmawiać o doborze z punktu widzenia aplikacji i jej wymagań a nie z punktu widzenia portfolio silnikowego.


WebSystem  tel. 048 383.01.44   | wortal-> www.falowniki.pl | forum-> www.falowniki.info | porównaj-> www.falowniki.com.pl

Warto zobaczyć

Giełda falowników

Falownik Lenze 9300 Vector 110kW

Falownik Lenze 9300 Vector 110kW EVF9335-EVV030

Więcej…

Softstart eTran 7,5kW SET200-7.5

Softstart eTran 7,5kW SET200-7.5

Więcej…

Softstart eTran 11kW SET500-11

Softstart eTran 11kW SET500-11 

Więcej…

Siemens Simovert 45kVA 6SE-1245-2AA00

Siemens Simovert 45kVA 6SE-1245-2AA00

Więcej…

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA02

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA02

Więcej…

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA03

Siemens Simovert 22kVA 6SE-1222-2AA03

Więcej…
dobór falowniki Wortal napędów energoelektronicznych www.falowniki.pi . Napędy energoelektroniczne do regulacji prędkości obrotowej silników elektrycznych.

Copyright © 2010 www.falowniki.pl